Eurostudent VII Anketi hakkındaki duyuru için tıklayınız.

Eurostudent VII Anketi ile ilgili açıklama için tıklayınız. 

Sevgili Öğrencimiz,

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), sizi Türkiye'de eğitim konusunda geniş çaplı bir ankete katılmaya davet etmektedir. Bu anket 2000 yılından beri yürütülmektedir ve öğrencilerin deneyimlerini izlemeye ve analiz etmeye hizmet etmektedir.

2019-2020 akademik yılında öğrenci olarak kaydolduğunuz için ankete katılmak üzere seçildiniz. YÖK, Türkiye'de yükseköğretimin kalitesini artırmaya sürekli olarak çalışmaktadır. Bu ankete katılarak bu amaca önemli ölçüde katkıda bulunmuş olursunuz. Anketin en geç 19 Haziran 2020 tarihine kadar yanıtlanması beklenmektedir.

Katılmak için lütfen aşağıdaki bağlantıyı tıklayın: https: // s -----------

Bu bağlantı çalışmazsa, lütfen www.surveyexample.eu adresine gidin ve şununla giriş yapın:

----------

Anketin doldurulması yaklaşık 25 dakika sürecektir. Katılmak istiyorsunuz ve şu anda zamanınız uygun değilse sizin için daha uygun bir zamanı düşünün, bu e-postayı posta kutunuzda okunmamış olarak işaretleyin ve gündeminizde kendiniz için bir 'görev' oluşturun. Bunu yaparsanız anketi doldurmanız daha sonra hatırlatılacaktır. Cevaplarınız YÖK ve araştırmacılar için tamamen gizli ve anonimdir. Bir diğer ifadeyle doldurulmuş bir anketin verileri kullanılarak kullanılan kişiye kesinlikle ulaşılamamaktadır.

Katıldığınız için şimdiden çok teşekkür ederiz!

Sevgilerimizle,


Dear Student,

The Council of Higher Education (YÖK)  invites you to take part in a large-scale survey about studying in Turkey. This survey has been conducted since 2000 and serves to monitor and analyze the experiences of students.

Since you are enrolled in the 2019-2020 academic year as a student, you have been selected to take part in the survey. YÖK constantly seeks to improve the quality of higher education in Turkey. By participating in this survey, you contribute significantly to that aim. The deadline for filling out the survey is on June 19, 2020.

To participate, please click the following link: https://s-----------

If this link does not work, please go to www.surveyexample.eu and log in with: ----------

Filling out the survey will take approximately 25 minutes. Do you want to participate, but you don’t have enough time right now? That is understandable. Think of a moment that suits you better and mark the e-mail as unread in your mailbox and create a ‘task’ for yourself in your agenda. By doing this you are reminded to fill it out at a later time.

Your answers are completely confidential and anonymous for YÖK and the researchers. This means that a completed questionnaire can never be traced back to any individual.

Thank you very much in advance for taking part!

Kind regards,

Web Sayfası Sorumlusu: Bölüm Başkanlığı

Son güncelleme: 24.03.2018

Sorumluluk Sınırı